ÖVRIGT / Diverse / Öppnare 5897593
nr 589 7593
Öppnare
I ben, signerad TF + Bricka med tillbehör, 50-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2009
kl 19:48:08
29/6 19:35:19