Ã–VRIGT / Diverse / Öppnare 5897593

nr 589 7593

Öppnare

I ben, signerad TF + Bricka med tillbehör, 50-tal

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juni 2009
kl 19:48:08

29/6 19:35:19 1      Vinnande bud